Telefon: 146 005 003
ul. Rozwojowa 28, Tarnów
24 październik 2019

Nowy sposób składania wniosków w programie Mój Prąd

Wniosek o dotację z programu Mój Prąd można już złożyć elektronicznie. To ma znacznie przyspieszyć obsługę programu, w którym można dostać do 5 tys. zł dotacji na panele PV.

06 październik 2019

10 wstępnych warunków wykonania efektywnej instalacji PV

Optymalna pod względem opłacalności inwestycja w instalację fotowoltaiczną w budynku jednorodzinnym to nie tylko właściwe rozwiązanie kwestii technicznych oraz prawidłowe dobranie mocy instalacji.

29 wrzesień 2019

Znaczenie wentylacji w domu jednorodzinnym

Domy dobrze zabezpieczone przed stratami ciepła muszą być dobrze zaizolowane. W takich budynkach ważne jest zapewnienie sprawnego systemu wymiany powietrza.

15 wrzesień 2019

Program Agroenergia. Startują dotacje na OZE dla rolników

Rolnicy mogą składać wnioski o dotacje i pożyczki na inwestycje w odnawialne źródła energii w nowym programie NFOŚiGW pt. Agroenergia.

08 wrzesień 2019

Dotacje do paneli fotowoltaicznych z programu Mój Prąd zwolnione z podatku

Ministerstwo Finansów uznało, że dotacje z programu Mój Prąd są zwolnione z podatku na takiej samej zasadzie, jak dotacje z programu Czyste Powietrze.

30 sierpień 2019

Rusza nabór wniosków w programie "Mój prąd". Dotacje na fotowoltaikę

Dzisiaj ministrowie energii i środowiska ogłosili start programu dotacji na domowe instalacje fotowoltaiczne w programie Mój Prąd. Dotacji ma wystarczyć dla 200 tys. przyszłych prosumentów.

23 sierpień 2019

GreenWay ma stację ładowania aut elektrycznych o rekordowej mocy 150kW

GreenWay Polska udostępnił pierwszą w Polsce stację ładowania samochodów elektrycznych o mocy do 150 kW.

01 sierpień 2019

Dom bez rachunków

Celem kampanii “Dom bez rachunków” jest promocja budowy budynków jednorodzinnych o wysokim standardzie energetycznym, wyposażonych w pompę ciepła, fotowoltaikę oraz rekuperację.

01 lipiec 2019

Program "Czyste Powietrze"

Celem programu „Czyste powietrze” jest ograniczenie emisji szkodliwych substancji do atmosfery, które powstają na skutek ogrzewania domów jednorodzinnych z wykorzystaniem przestarzałych źródeł ciepła oraz niskiej jakości paliwa.